Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balayage frizurát mennyiért...

Tamarakira kérdése:

Balayage frizurát mennyiért érdemes csináltatni? Mettől lesz lehúzás?

Figyelt kérdés
Az alap szín a saját lenöt hajam lenne(barna) ez kiteszi a frizura felét az alját ami kiszőkült a festett barnából kellene csak festetni ami nagyon maximum 20 cm.Jelenleg derék főlé ér egy picivel de ebből még jönne egy szinte lapockáig érő vágás.

2019. aug. 27. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban anyagárral kell számolni. Nekem vállig erő hajam van, de rengeteg és erre mondták, hogy 30 alatt nem úszom meg. Valószínűleg neked még egyszer ennyibe fog fájni.
2019. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fodrasz vagyok,otthon lehetetlen megcsinálni,szakértelem kell..és bas-zott nagy munka,nalam 25 e ft kb
2019. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem elso korben 30 korul volt, miota mar rendbetette es tenyleg csak frissiteni kell rajt par havonta, azota 15bol meguszom.
2019. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy szép legyen, kell a fodrász szakértelme. Az meg nem olcsó.
2019. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 28. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!