Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalással kapcsolatos...

Hajvasalással kapcsolatos ötletek, technikák? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ötleteket,Tanácsokat szeretnék kérni.A problémám az lenne hogy 1 jó darabig eltart(kb 30-45 perc) mire megcsinálom a hajam nem hosszú csak hátul van meghagyva hogy ott vasalni lehessen ott kb a nyakam hátsó részének a feléig vagy háromnegyedéig ér (kivasalva) felül kb 2cm tépetre nyírva aztán még v alakban a homlokom fölötti résztől géppel kb 1,5 cm lehet oldalt meg o,8 cm kb.Szóval valami technikát akarok hogy gyorsan kitudjam vasalni pl.: mennyi ideig húzzak egy tincset és kb mekkora tincset?

És nem vagyok se emo semmilyen csak egyszerűen muszály kivasalnom mert hajmosás után borzasztó a fejem olyan mindenfele áll a hajam.Előre is köszönöm a segítséget!

16/F


2010. aug. 4. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem hátam közepéig érő hajam van, tépett, oldal frufruval.. 10 perc a hajam még kivasalom:):) Remington hajvasalóó...

a hajadat 2 perc alatt kitudnám vasalni.. ha jó a hajvasalód elég ha 2 szer áthúzod rajta..

2010. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szintenkén haladj lentről felfelé.. kb 2 cm szinteket a hajaddal... sokkal könnyebb...

elsőő voltam.

2010. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
remington-om van nekem is:) köszi szépen a tanácsot!
2010. aug. 5. 00:11
 4/6 A kérdező kommentje:
van 1 másik annak nemtudom hirtelen a nevét azt használtam eddig de akkor ugynézki az nemjó h sokáig tart:/ akkor marad a Remington
2010. aug. 5. 00:13
 5/6 anonim ***** válasza:
idővel beletanulsz :D
2010. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen!
2010. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!