Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Majdnem 1 hete egy fodrász...

Majdnem 1 hete egy fodrász leszívatta a hajam végét szőkítőporral és néhány melírt is csinált, ha erre a leszívott hajra sima dobozos(drogériás) barna festéket kenek nem fog letörni vagy leesni a hajam szőkített része ugye?

Figyelt kérdés

Story: kb egy hete voltam fodrásznál és balayage-t kértem tőle de nagyon csúnyán csinálta meg, a melíroknak ilyen 2000-res évekbeli vastag természetellenes csíkos hangulata van, de ez legalább hamvas,aztán a végét meg olyan átmenetmentesre csinálta hogy olyat még nem láttam, kb mintha belemártották volna a végét a festékbe, ráadásul hihetetlenül sárga is mivel leszívás után nem festette be szőkére, szóval most kb 5 árnyalat/szín van a hajamban. Borzasztó, utcára nem megyek szívesen, és még 10 ezer ft-ot elkért mert akkor még nem láttam a csíkot a rossz fények miatt. Rá egy napra egy palette color shampoo színezővel(diószőke árnyalatban) befestettem és így kicsit egységesebb lett, kicsit jobb lett a színe az aljának de nyilván 1 mosás után kb az egész kijött, de ezt gondoltam is. Viszont most be szeretném festeni olyasmi barnára mint az eredeti hajszínem de rendes festékkel. Tudom hogy ez is kopni fog, főleg a szőkített részeken, de talán egy kicsit egységesebb barna hajat kaphatok, amivel át tudom vészelni a lenövés időszakát. Viszont félek hogy a hajam tönkre menne ha ráfestem a barnát. Mások mondták hogy a szőkítés irányába menjek mert jól állna de én rettegek már a szőkítéstől, illetve sokszor 30-40 ezret elkérnek egy balayage hajért, annyit meg most nem tudok erre kiadni, ezért maradnék a barnánál, illetve az legalább nem a hajam vékonyítja és leszívja, hanem ez ugye elvileg ráfekszik a hajszálakra, szóval talán nem olyan durva.

Ha valaki azzal kapcsolatban írna hogy miért egy ilyen fodrászhoz mentem az ne is fárasszon, a kérdésemre válaszoljatok légyszi és ne azzal gyertek hogy jobb fodrászhoz kellett volna menni stb.

Hibákból tanul az ember, már megtörtént, kár b*szogatni érte, semmire nem megyek vele, hidd el többet a büdös életben nem megyek fodrászhoz az is biztos, már nem elsőre csalódok bennük.

Inkább leszek egész életemen át unalmas barna hajú, minthogy ezt megint átéljem



2020. aug. 19. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Én előbb hamvasító samponnal, pakolással próbálkoznék. Ha a leszívatott szőkére rákened a drogériás festéket könnyen zöldes árnyalatú lehet a hajad. De könnyebb lenne tanácsot adni ha csatolnál egy képet.
2020. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog leesni :D

A barnánál arra kell vigyázni, hogy a vége 00 legyen, tehát természetes árnyalat. Ha van benne más is, akkor lehet zöld az eredmény.

Illetve van, akinek pár mosás után ledobja, kifakul.

Én már festettem be magamnak melírozás után, mert nagyon csúnya lett. Szóval inkább visszafestettem barnára az egészet. Jó lett, és nekem szerencsére le se dobta.

2020. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Meleg vöröses árnyalatú barnát kell rátenni akkor nem lesz zöld:) letörni nem fog tőle csak hamar fog kopni ahogy te is írtad. És még arra figyelj hogy 1 árnyalattal világosab festéket vegyél mint amilyenre szeretnéd mert a szőkített haj nagyon hamar magába szívja a barnát, nekem lett már így koromfekete hajam😅
2020. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Az hogy melegebb árnyalatot keressek őszintén szólva meglep mert egy fodrász tanuló ismerősöm pont azt mondta hogy inkább ilyen hideg barnát vegyek mert különben ilyen vöröses rezes lesz.

Azt én is gondoltam hogy világosabbat veszek mert olvastam már olyan sztorikat hogy fekete lett a hajuk a barnától, de köszönöm hogy figyelmeztettél rá.

Illetve akkor 00 végűt keresek.

Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek. Képet feltöltenék de nem tudom hogyan kell :D

Arra meg hogy hamar kikopik arra számítok sajnos, csak az a baj hogy mindezekmellett nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és legalább kétnaponta kell hajatmosnom, de amíg szünet van megpróbálom ritkábban amikor csak itthon vagyok kihúzni a mosások közti időt

2020. aug. 19. 15:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!