Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, fésűt, hajkefét vagy...

Lányok, fésűt, hajkefét vagy valami mást használtok?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy fésűt vagy kefét használtok inkább? Aki fésűt használ, miért, aki pedig kefét vagy valami mást, miért azt szereti? Nyitok egy szavazást is korosztály szerint. Csak lányok válasza érdekel.

2020. aug. 20. 21:51
A kérdező szavazást indított:
16-30 éves lány vagyok, fésűt használok
31- nő vagyok, fésűt használok
16-30 éves lány vagyok, hajkefét használok
31- nő vagyok, hajkefét használok
16-30 éves lány vagyok, mást használok
31- nő vagyok, mást használok
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétan tangle teezer-t használok már évek óta, mert ez végre nem húzza a hajam és pillanatok alatt ki is tudom vele fésülni. Előtte sima hajkefém volt, a fésűt sose szerettem, azzal nekem túl sokáig tart és fájdalmasabb is. Ha lenne türelmem kis tincsenként fésülgetni, akkor persze az is jó lenne, de hosszú, sok és sajnos könnyen kócolódó hajam van, így emiatt én hajkefe párti vagyok.
2020. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt. Kefét használok hajmosás után, hajszárításhoz, vagy ha csak simán ki akarom fésülni a hajam. Fésűt pedig hajvasaláshoz.
2020. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kefét használok, mert az nem húzza annyira a hajam és mert azzal gyorsabb. Nekem extra gyorsan gubancolódik a hajam, így csakis a kefe jöhet szóba.
2020. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két kefét használok, bontáshoz műanyag fogút, a babahajak lesimításához szintetikus sörtét. Fésűvel nem lehet kibontani ezt a gubancos szalmakazlat.
2020. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tangle teezer és egy tupírfésű.

36n

2020. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Raszta hajam van. Nem fésülködök.
2020. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!