Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám a hajamból...

Hogyan tudnám a hajamból eltávólítani a hajfestéket?

Figyelt kérdés
Szóval kb Áprilisban befestettrm a hajamat a Schwarzkopf purple rose gold árnyalatú tartós hajfestékkel.Azt hittem Lila lesz, de nem.Ilyen fura lilas vöröses színe lett.Az első festésnél nem fogta, ezért a másik felét is rákentrm, de végül 1 hónapra rá kiszőkült az egész (hajam alja, csak ott festettem be)de úgy hogy van a világos barna hajam és egy csík után hirtelen szőke lett.Sajna valószínűleg nem dolgoztam el rendesen.Az lenne a kérdésem hogyan kaphatnám vissza a barna hajamat?Csak a lenővesztés játszik? 2. Kérdés:Ha pl.Barna hennával (vagyik ahhoz hasonló növényi hajfestékkel, ami barna)befesteném az káros lenne? Ha igen a láthatatlan henna is káros?(aminek ugye nincs színe)Eze szabad vagy inkább hanyagoljam.Az a baj, hogy szép hosszú hajat szeretnék (most megyek majd vágatni, mert töredezik)De ha csak a folytonos vágás segít akkor nem lesz könnyü. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat/tanácsokat.

2020. aug. 21. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A henna elméletben természetes anyagokból áll, én mindenféleképpen megpróbálnám a helyedben
2020. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hétfőn megyek fodrászhoz vágatok belőle aztán majd megnézem a hennát is háha van olyan áranyalat ami a hajamhoz a legjobb lenne.
2020. aug. 22. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy hajszakértő, de a fordászok nem nagyon ajánják a hennát, mert nehéz kiszedni a hajból, ráfesteni sem lehet csak úgy sima festéket.

Menj el egy festeni jól tudó fodrászhoz, akinek aránylag van referenciája, ő majd tudni fogja mit kell tenni, bár biztos megkérik az árát. :) Ha roncsolt a korábbi festések miatt, akkor sajnos gyakran kell vágatni, amíg le nem nő ez a rész. Türelem! Én egy elbaltázott szőkítés miatt a vállig alá érő hullámos, töredezett hajamat folyamatosan vágattam, utána 3-4 év alatt a derekamig megnőtt. :) Én most a professzionális termékekre esküszök hajápolásban, a drogériásokból egy kazallal rá kell tennem a hajamra, hogy legyen valami hatása.

2020. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ajánlják
2020. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hennát csakis akkor használj, ha nem akarod már utána más színűre festeni a hajadat! A hennát és az indigót soha az életben nem szeded le a hajadról, csak lenöveszteni tudod. Tapasztalat. Mindent megpróbáltam, nem jött le, csak sikerült szétégetni a hátközépig érő hajamat. Most pixie... Egyébként nagyon jó cucc, sosem volt olyan szép hajam, mint amikor hennával és indigóval festettem, de ez tényleg csak akkor jó, ha nem akarsz más színt a közeljövőben.
2020. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!