Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mély kráteres akne hegek...

Mély kráteres akne hegek esetén van valami,ami segíthet?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon durva akném volt kamaszkoromban,szépen meg is maradtak a nyomai,hatalmas lyukak és kráterek fedik az egészet,az utcára is folytonos szorongással megyek ki.Hallottam iszonyat drága lézeres kezelésről,de érdekelnének kevésbé durva megoldások is.Mit lehet ezzel kezdeni? Rondább lettem kb,mint mikor simán aknés volt... 20/l

2020. aug. 22. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikrodermabráziós kezelés, hámlasztók
2020. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Léteznek komolyabb hámlasztókezelések erre, de ezek sem túl olcsóak, de lehet megfizethetőbbek a kézeres kezeléseknél. Lakossági felhasználásra is vannak már AHA hámlasztók (The Ordinary, Geek&Gorgeous), de ezeket heti 1-2x lehet használni, nem túl érzékeny bőrön, komoly fényvédelem mellett. Sajnos ezek mellé egy teljes bőrápolási rutint érdemes felépíteni.
2020. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Jaaa, és az otthonra szánt termékek valószínűleg nem lesznek olyan effektívek a mély hegeid miatt, de lehet kissebb javulást tudnak hozni.

2020. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!