Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort vegyek?

Milyen epilátort vegyek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában gondolkodsz? Szükséges, hogy többféle feje/funkciója legyen?
2020. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen funkciók? Az epilátor kiszedi a szőrt és ennyi, nem? Nem tudom mennyibe kerül egy epilátor. Nem tudom melyik márka, ami jó, tartós. Mondjuk 5ezer max, annyiért van ilyen?
2020. aug. 23. 08:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Annyiért én nem vennék. 7-8 körül kezdődnek, de azokkal nagyon fogsz szenvedni. Persze, kiszedi a szőrt, egy idő után meg is fogja szokni a bőröd, de mindig marhára fog fájni (csak kevésbé, mint előtte).

Pár hónapja váltottam egy ősrégi Philips SatinSoft-ról egy Panasonic ES-EL9A -ra. És milyen jól tettem! Nem hazudok, a szőr kitépése soha nem lesz kellemes, de egy jó készülékkel sokkal(!) gyorsabb és a fájdalom drasztikusan csökken (a hónaljam például most már csak csíp közben, nem látok csillagokat, mint az előzővel). Olvass véleményeket például Krémmánián, én is úgy választottam.

Ha rákeresel, láthatod, hogy azért ez a készülék nem olcsó. Az alapot (Panasonic ES-EL2a) kiegészítők nélkül már meg lehet venni kicsivel 20 alatt is. Az enyém annyival több, hogy van borotva feje trimmelővel (végre nem kell lenyúljam a párom szakállvágóját egy kis igazításhoz :D), sarokreszelője, bőrradírozó keféje a szőrbenövések ellen. Nekem ennyi pluszt megért és a pedikűröst is kiváltotta. Jah és teljesen vízálló, lehet zuhanyzás közben is használni (ekkor egy picit csökken a hatékonysága, de cserébe alig érzem a csipkedést).

Összegezve:

- Vehetsz olcsón is, el fogja végezni a munkát, de ritkábban fogod használni (ha nem naptár szerint csinálod), mert marhára fáj és ilyenkor az emberek többsége inkább halogatja

- Spórolsz és veszel egy komolyabb készüléket, amivel sokkal gyorsabban, kevésbé fájdalmasan leszel szőrtelen.

2020. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából karra kellene:S Ott nem merem borotvával.
2020. aug. 23. 09:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi az eddigit:)
2020. aug. 23. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan megprobálhatod a karod borotválni, nem fogod magad megvágni vele. De ha mégis az epilátor mellett döntesz, akkor csak karra az olcsó is jó lesz.
2020. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a megvágástól félek, hanem hogy csúnya lesz. Nadrágból sosem veszek rövidet, csak vékony cicanadrágot, nem látszik, de karnál ez feltűnő. De lehet hülyeség, csak nem akarom, hogy erősebb legyen.
2020. aug. 23. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, kedves kérdező?
2020. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha amúgy sem erős a karodon lévő szőr, akkor biztos nem fog megerősödni a borotvától, hidd el. Karra szerintem a gyanta a legjobb, végső esetben borotva. Nekem a karomon mindig eltőrte a szőrt az epilátor, mert ahhoz túl gyengék ott a szőrszálaim, hiába sötétek.
2020. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, akkor milyen gyantát vegyek? :D
2020. aug. 24. 05:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!