Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szín illene a leginkább...

Milyen szín illene a leginkább a hajamhoz?

Figyelt kérdés

Régóta tervezek újítani a kinézetemen, a ruhatáram nagyjából lecseréltem (főként a fekete szín dominál nálam, de elvétve hordok világosabb, pasztellszínű ruhákat is, illetve rendes denim farmereket), és úgy döntöttem, a következő fizetésemből a hajamra szeretnék fordítani némi pénzt.

A hajam jelenlegi színe az alább linkelt oldalon valahol a "light brown copper" és a "caramel brown" között mozog, de inkább a caramel brown-t mondanám némi rezes beütéssel.

[link]

Balayage-on vagy mellíroztatáson gondolkodom, és valami nem hétköznapi színt szeretnék (zöld, kék, lila, rózsaszín stb.), csak azt nem tudom, melyik szín melyik árnyalata illene a ruháimhoz, illetve a hajam eredeti színéhez. Ha van valami ötletetek, légyszi küldjetek linket vagy írjatok pontos árnyalatot, előre is köszönöm. <3

U.I.: A bőröm eléggé fehér, így jó lenne valami olyan szín, ami nem sápaszt annyira, bár a nyáron sikerült egy kevés színt összeszednem (igazából nem látványos a változás, de legalább nem néznek két lábon járó hullának az emberek. xD)


17/L



2020. aug. 22. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín balayage. Esetleg vörösre az egèszet. Nem a sötèt, hanem arra a rezes rókavörösre
2020. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ment a zöld pipa! :)
2020. aug. 22. 23:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál ajánlani a rózsaszín balayage-hoz árnyalatot, ami szerinted jól mutatna a hajamban? <3
2020. aug. 22. 23:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl egy ilyen lightosabb pasztellrózsaszín szerimtem nagyon jól állna :) [link]
2020. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha kicsit bevállalósabb vagy, valami ilyesmi: [link]
2020. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fú, köszönöm az ajánlásokat, nagyon tetszik mindkettő! Köszönöm szépen! <3
2020. aug. 22. 23:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit! :)
2020. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magadnak kell eldöntened. Én kisgyerekként meg voltam őrülve hogy mikor leszek már felnőtt hogy fekete lehessen a hajam. Aztán mikor 16 lettem be akartam festetni a hajam. Mindenki le akart beszélni hogy mennyire öregít és hogy meg fogom bànni és at se tudom festeni csak úgy világosabbá.

Megcsinaltattam.

Ennek 13 éve és azóta is imádom.

2020. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. <3
2020. aug. 23. 08:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasztell színeket kihagynám a helyedben, mert kb fehérre kell hozzá szivatni a hajat.

És mivel alapból sok rezes pigment van a hajadban, a rezesvörös, pink, sárga, narancs színeket lehetne a legkevesebb szőkítéssel megoldani.

2020. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!