Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szín illene a leginkább...

Milyen szín illene a leginkább a hajamhoz?

Figyelt kérdés

Régóta tervezek újítani a kinézetemen, a ruhatáram nagyjából lecseréltem (főként a fekete szín dominál nálam, de elvétve hordok világosabb, pasztellszínű ruhákat is, illetve rendes denim farmereket), és úgy döntöttem, a következő fizetésemből a hajamra szeretnék fordítani némi pénzt.

A hajam jelenlegi színe az alább linkelt oldalon valahol a "light brown copper" és a "caramel brown" között mozog, de inkább a caramel brown-t mondanám némi rezes beütéssel.

[link]

Balayage-on vagy mellíroztatáson gondolkodom, és valami nem hétköznapi színt szeretnék (zöld, kék, lila, rózsaszín stb.), csak azt nem tudom, melyik szín melyik árnyalata illene a ruháimhoz, illetve a hajam eredeti színéhez. Ha van valami ötletetek, légyszi küldjetek linket vagy írjatok pontos árnyalatot, előre is köszönöm. <3

U.I.: A bőröm eléggé fehér, így jó lenne valami olyan szín, ami nem sápaszt annyira, bár a nyáron sikerült egy kevés színt összeszednem (igazából nem látványos a változás, de legalább nem néznek két lábon járó hullának az emberek. xD)


17/L



2020. aug. 22. 23:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! <3
2020. aug. 23. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!