Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös haj barna szemmel?

Vörös haj barna szemmel?

Figyelt kérdés

A bőröm az átlagostól kicsit fehérebb, a szemem pedig barna színű (nem sötét, inkabb simán barna). A hajam olyan középbarna színű, inkább meleg árnyalatú mint hamvas.


[link]


Jól állhat-e ez a hajszín barna szemmel, vagy inkább felejtős?



2020. aug. 23. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Jól nézhet ki a vörös barna szemmel is
A vörös kék/zöld szemmel az igazi
Nem ezeken múlik (ezt ha lehet kérlek fejtsd ki)
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nekem természetesen van ilyesmi hajszínem, a szemem pedig sötét barnás zöld. Sok ember dicséri a hajam, hogy milyen különleges és hozzám illő :)
2020. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
jol nézhet ki barna szemel is. ismertem egy csajt akinek vörös a haja(késöbb volt egy idözsak mikor feketere festette, most megint vörös). Gyönyörű vörös göndör haja van és csinos lány, viszont a szeme meg nagyon sötétbarna, szinte majdhogynem fekete. jól áll neki szép ezzel a "kombinációval"
2020. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Madelaine Petsch is ugyanez a kombináció, és ő természetes vörös :) szóval szerintem jól mutat. Egyébként én is barna szemű vagyok és rezes vörösre van festve a hajam, sokan megkérdezik hogy eredeti-e.
2020. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem ilyen szín az eredeti és barna a szemem🤗
2020. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!