Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna a szőke haj világos...

Jól állna a szőke haj világos bőrrel sötét barna szemmel és fekete szemöldökkel?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem, még a sötétebb árnyalatok sem. A szemöldököt persze lehet világosítani, de nekem üti egymást a sötétbarna szem a szőke hajjal.
2019. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor is csúnya lenne ha ombre lenne és fent kb 6-7cm az eredeti barna hajam maradna utána meg fokozatosan szőkébb lenne?
2019. jún. 19. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, az úgy már jó lenne. De ott is sötétebb szőkét válassz, a túl nagy kontraszt sem szép pl sötétbarna-platinaszőke.
2019. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ombre szerintem is jobb választás. A szőke haj fekete szemöldökkel (pláne ha tetovált vagy festett) nagyon plázacicás és ízléstelen
2019. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A fekete szemöldök fekete hajhoz jó!

Inkàbb barna áll jól a szőke hajhoz.

2019. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez most elég nagy trend, de szerintem ocsmány. Az ombrés az egy fokkal jobb, de az sem túl szép.
2019. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Én a szemöldökömet picit világosítom, olyan középbarnára, hozzá olyan mézszőke a hajam, és eddig 3 nő hitte, hogy eredeti a hajszínem. Jól kell megcsinálni, és akkor nem hat műnek.


De senkinek nem csinálják olyanra a szemöldökét, mint a haja, a platinaszőkéknek sem festik hozzá a szemöldököt, albinónak néznének ki.


Shakira

Ashley Tisdale

Gwen Stefani

Mariah Carey

Britney Spears

Olivia Palermo

Alona Tal

Anna Paquin

Arielle Kebbel



Írd be mögéjük, hogy blonde, és inspirálódj.

2019. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

+

Bella Thorne

Brie Larson

Emma Roberts

Sarah Paulson

Billie Lourd

2019. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!