Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fel mernétek vállalni azt,...

Fel mernétek vállalni azt, hogy szőrtelenítés után nem lesz szép sima a lábatok, hanem lila és piros pöttyök "díszítik"?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 08:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, felvállalnám. Miért ne? Ebben nincs semmi ciki vagy szégyellnivaló.
Nem vállalnám fel, mert nagyon ciki! Melegben is inkább vennék fel hosszú nadrágot, mint hogy a csúnya lábamat mutogassam!
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másokon nem érdekel, semmi cikit nem látok benne, magamon mégis zavarna, de ha elkerülhetetlen lenne, hogy lássák (mondjuk strandon), akkor szerintem egy idő után már nem érdekelne
2020. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg van, nem zavar, én akkor is rövid nadrágot fogok felvenni. Ősszel, télen, hidegebb időben meg inkább felveszem a hosszú nadrágot, és az eltakarja.
2020. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos ilyen, bármilyen szőrtelenítési módszert is választok.

Rengeteg mindent próbáltam már, semmi sem segített. A bőröm nagyon fehér, ezért jobban is látszik, de barnulni a sok anyajegyem miatt nem merek.

Csak akkor szoktam rövidben járni, ha tényleg durván kánikula van, egyébként én rosszul érzem magam így, hiába mondják, hogy nem látszik.

Minden vágyam, hogy szép legyen a lábam, de már annyit idegeskedtem ezen, hogy belefáradtam. A munkahelyemen egyébként sem szabad rövidben járni, tehát most már annyira nem zavar a téma. :)

2020. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel, nem érdekel mások véleménye, ők sem tökéletesek.
2020. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!