Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok tanácsokat adni?...

Tudnátok tanácsokat adni? Veletek esetleg történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Próbálom röviden elmesélni a történetemet és utána szívesen fogadnám a tanácsaitokat is.

16 éves korom óta festetem a hajam sötétbarnára, most 22 vagyok. Mindig is nagyon dús, sok hajam volt, az a tipikus "oroszlán" hatású.

2019 októberében úgy döntöttem, hogy befestem magamnak feketére, én buta p---a.

A lényeg: a fekete festék miatt kihullott a hajam fele és több, mint 20 centit le kellett vágni. Idén márciusban leszedettem a színt, azóta festék, hő nem érte. Intenzíven ápolom külsőleg, belsőleg (vitaminok - nem ilyen HairBunny stb.). Ezek valamennyit javítanak a helyzeten, de még mindig elég gyengék a hajszálaim, hajhagymáim.

Kérdésem a következő lenne: Ha veletek előfordult már ilyen, mit csináltatok a javulás érdekében? Mennyi idő láttatok jelentős javulást? Mikorra állt vissza az eredeti, normális állapot?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. aug. 27. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek is hasonló panaszai voltak ő elment egy fodrászhoz és valami kezeltesekben vett részt ami nem volt olcsó de annál inkább hatásos.
2020. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!