Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnatok mosasi tanacsokat...

Tudnatok mosasi tanacsokat adni egy kezdo haziasszonynak?

Figyelt kérdés
Konkretan olyanokra lennek kivancsi hogy mit mivel hany fokon kell mosni. Es hogy esetleg a vasalast meg lehet e uszni vmi teregetesi tukkel esetleg hogy vasalas nelkul is szep simak legyenek a ruhak😃

2018. máj. 22. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden ruhában van cimke, annak megfelelően.


Vasalás nélkül pont ugyanolyan simák nem lesznek. De ha nem hagyd gyűrődni, akkor nem lesz gyűrött.

2018. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent 40-en mosok, fehéret és világos színűt külön a színesektől. Ágynemű, törülköző 60 fokon. Inget, pólót vállfán száritok, van egy nagy fütéscsövünk, amire szépen rá tudom tenni a vállfákat, így általában nem kell vasalni.
2018. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom!😊
2018. máj. 22. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is kb. hasonló mint amit a 2. írt.

40 fokon szoktam mosni a világos és a sötét ruhákat is külön-külön, általában a 75 perces programon. Használok színfogó kendőt is, a világosak közé 1-et, a sötétek közé 2-t szoktam tenni. Viszont a mi gépünk sajnos olyan, hogy ha az elején beleöntöm az öblítőt, akkor kimossa az első öblítésnél, így a végén már semmi sem érződik a ruhákon. Ezért azt szoktam csinálni, hogy amikor odaér a program, megállítom a gépet és akkor öntöm csak bele az öblítőt, így csak az utolsó öblítésnél mossa ki, és nagyon jó illatúak lesznek a ruhák :)

Az ágyneműket törülközőket külön szoktam mosni, ezeket a legmagasabb, 80-90 fokon érdemes.

A fehér csipkefüggönyöket pedig 30 fokon, kímélő programmal.

2018. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben😊koszonom szepen a segitseget!
2018. máj. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!