Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott balayage frizurát...

Elrontott balayage frizurát melyik budapesti fodrászatban éri meg helyre hozatni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon ratyi lett a házilag készített balayageom. Tudnátok olyan fodrász szalont ajánlani, ahol helyre tudják hozni? Nagyon fontos, hogy tapasztaltak legyenek.

2020. aug. 28. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Balayage by Becky (Facebookon keresd)
2020. szept. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocsi az offért, végül hova mentél?

#1: milyen árban dolgozik kb?

2021. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a legjobb balayage festő szalon a The Color Bar,korrekciókat is vállalnak, az enyém gyönyörű lett!!!
2021. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, visszavonom Beckyt, szörnyen szétkúrta a hajam, leszívta majd nagynyugodtan befestette barna hajfestékkel szőke helyett, aztán lazán közölte nem érti, hogy barnultam vissza, ő még ilyet sose látott.. én nagy naívan el is hittem, aztán még ő mondta, hogy jó-jó ő hibája újra leszívta és festette (tuti tudta ő, hogy rossz színnel festett, csak nem volt gerince bevallani) és még nagy lazán elkért 25.000 Ft.-ot, mondván nem kér dupla árat, hisz nem az én hibám, hogy visszabarnult... aha oké.. mivel ennél szőkébb akartam lenni (jelenleg narancsos szőke voltam, mert elhittem, hogy egyszerre nem lehetek szőke szőke.. ami oké is de nem is narancssárga leszek) elmentem egy másik szalonba Hair Room Budapest (szépen kiszőkítették a narancssárga hajam), ahol elmondták, hogy márpedig be volt festve barnára a hajam, mert tisztán látható.. szóval Balayage by Becky egy gerinctelen fodrász, nem ajánlom! (Előző ajánlatom, egy ismerősöm haja miatt volt, de ezek után NO COMMENT)
2021. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!