Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szülés utáni csíkokra a hason...

Szülés utáni csíkokra a hason van valami jó krém vagy módszer hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint 3 hónapja szültem és a súlyom rajtam maradt ezen szeretnék majd változtatni amint időm és energiám engedi,de ott vannak még a csíkok is amiket az utolsó trimeszterben szedtem össze az majd elmúlik ha lemegy rólam a súlyfelesleg vagy van rá valami jó krém ami esetleg valakinek már bevált?

2020. aug. 30. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az aloevera rendszeres használata segít :)
2020. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fognak eltűnni
2020. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen soha nem fognak elmúlni. Szét repedt a bőr, azt kenheted bármivel, nem lesz ugyan olyan, mint előtte. Viszont idővel halványodnak, kevésbé fognak látszódni.
2020. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom h vegleg nemtunnek el en mar csak azzal is megvagyok elegedve ha nemlatszodjak ennyire.
2020. aug. 30. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magától elhalványul egy idő után. A lilás szín kifakul, de örökre látszódni fog. Evvan.
2020. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez genetika, igy marad.


En szerencses vagyok, rajtam sehol sem lett plusz csik (volt regebbrol, de csak a fenekemen). Anyam ugyanigy.

2020. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!