Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mutattok olyan világosbarna...

Mutattok olyan világosbarna hajszínt, ami nektek tetszik és nem igényel folyamatos fodrászhoz járkálást?

Figyelt kérdés

Tetszik az ombre, de nagyon gyorsan nő a hajam fodrászhoz pedig nem szeretnék hetente/hónaponta menni, csak legelsőnek. Valami világosbarna hajat szeretnék kérni a fodrásztól, amit utólag otthon, magamnak is tudok festeni. Képeket is szívesen várok.

(Most festett vörös vagyok (alap színem kopott barna), de már unom, gondolom le kell majd szívatni...)



2020. aug. 31. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te eredeti hajszínedtől függ.


Nekem a fekete ilyen, havi egyszer festem és mindenki termézetesnek nézi.

2020. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima 5-ös barna. Mindenféle árnyalat nélkül. A saját hajszínem is hasonló, csak fakó. 6 hetente elég festeni.
2020. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én NHP hamvas világos szőkével festettem legutóbb a hajam. Nekem ez a szín a legközelebbi az eredeti hajszínemhez, ami világosbarna. Az elején sötét, de kopik ahogy mosom a hajam, és nagyon természetes a színe, van egy kis hamavs beütése, de én azt szeretem. Ha gondolod privátban küldhetek képet, rögtön festés utánit, meg most kb 1 hónappal utánit is. :)
2020. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!