Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Micellás vizet valóban le...

Micellás vizet valóban le kell mosni?

Figyelt kérdés

Egy 15.000 fős csoportban benne vagyok, ott konkrétan lehülyézték, aki nem mossa le...


Egyrészt nem kell, de nem is árt. De nyugodtan rajta maradhat a bőrön. Ha nem használsz utána arclemosót, vagy tonikot. Jobb, mint ha a smink maradna fent.


Meg mi az, hogy nincs 10 termékből álló "rutinom", amit egymás után felkenek... Kevesebb néha több szerintem. De hihetelen degradáló stílusban megy.


2020. szept. 4. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell.
2020. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Persze rajta maradhat, de le is lehet mosni, minden attol fugg, hogy te hogy erzed jobbnak a borod.
2020. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is, nem baj, ha rajtad marad...


Meg az sem, ha lemossa. De itt konkrétan le van hülyézve, az aki olyan "buta", hogy ezt nem tudta, meg "mit vársz olyan hülyéktől, akik azt sem tudják, hogy a micellás vizet le kell mosni"

2020. szept. 5. 11:02
 4/5 anonim válasza:
48%
Le kell mosni :)
2020. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Le kell mosni. A kis micellát alkotó molekulák egy része bármit teszel, meg fog tapadni az arcodon, kikezdi a bőröd természetes lipid rétegét, irritációt, pórus eltömődést, baktérium felszaporodást és még sok mást is okozhat. Persze, nem törvényszerű, de nem hiszem, hogy nagy megerőltetés egy langyos vizes öblítés.

Ha nem problémás a bőröd, akkor a lemosás, hidratálás, nappalra fényvédő bőven elegendő. Ha vannak miteszereid, pattanásaid, esetleg 25 felett vagy, akkor érdemes megfontolni pár plusz lépést (Kémiai hámlasztás, megfelelő, célzott szérumok, mint a naicinamid, hialuronsav, c vitamin, retinol).

2020. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!