Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok szeplő elleni...

Ajánlanátok szeplő elleni krémet, ami valóban használ?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítenek már a szeplőim az arcomon, de nem tudom melyik krémet vegyem meg ellenük. Ajánlanátok olyant, ami valóban működik?


20/F



2020. máj. 26. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Korrektor, alapozó vagy BB krém.
2020. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magas fényvédős hidratáló krémek. Pl: Spf40 vagy 50

Teljes eltüntetésre meg valóban a korrektor, alapozó, BB és CC krém képes.

Amúgy meg szerintem gyönyörű a szeplő, szóval szeresd magad!

2020. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak különböző pigmentfolt halványító krémek, de mikor drogériában dolgoztam szépségtanácsadóként, akkor azt mondták, hogy 10 évnél idősebb pigmentfoltokat már reménytelen eltüntetni. Én ezeket ismerem, Müllerben mind kaphatóak, de ezek elég magas árkategóriásak:

[link]

[link]

[link]

[link]

Krémmánián nézelődj. De őszintén szólva teljesen eltüntetni szerintem nem fogod tudni őket. Max halványítani. Megelőzés szempontjából az a fontos, amit az utolsó írt, minél magasabb fényvédelem.

A szeplő most baromi divatos, szerintem ne szégyelld. Nekem is van, én imádom, különlegessé tesz.

2020. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!