Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alvás közben zsírosodhat a hajam?

Alvás közben zsírosodhat a hajam?

Figyelt kérdés
Marmint ugy ertem, hogy valahol hallotam hogyha kivan engedve akkor hamarabb zsirosodik a haj alvas kozben is mint felgumizva. Ez tenyleg igaz?

2020. szept. 7. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem!
Leírom kommentbe az en velemenyem.
24 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Es meg hogyan lenne legerdemesebben aludni a hajam szepmontjabol?
2020. szept. 7. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Reggel mosd meg:D
2020. szept. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Lazán befonod.
2020. szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
35%
Én felkontyolva szoktam mostanság aludni, amit ajánlok is.
2020. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

4: Szuper ötlet, ha valaki töredezett hajat akar.:)

Kiengedett hajjal egészséges aludni, viszont éjjel tényleg zsírosodik, lelapul.

2020. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Én mindig felkötöm éjszakára (copf vagy konty), mert különben ott pusztulnék meg az ágyban. Mindig kiengedve hordom a hajam, de alvásnál nem bírom elviselni ha ide lóg, oda lóg, húzom, ráragad az arcomra stb., nem szeretem. Nekem úgy sokkal gyorsabban zsírosodik is, mint mikor össze van fogva.
2020. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fölösleges it ajánlgatni a kérdezőnek különböző hajviseleteket alvás idejére, mert mindenkinek más típusú haja van: valakinek attól kócolódik, hogy fel van konytolva (a többbségnek meg is maradnak a kellemetlen hullámok), valaki a kiengedett hajat nem bírja.

Én úgy vettem észre, hogy bárhogy is van a hajam éjjel (kiengedve, befonva, felkontyolva) más fontos tényező folyásolja be a zsírosodást: mennyit forgolódom az éjszaka. Ha megfelelő a hőmérséklet, akkor a legkevesebbet. Illetve úgy vettem észre, ha háton alszom el, és az éjszaka nagyrészét így is töltöm, akkor nem zsírosodik be a kritikus részeken. Ellenben ha végig az oldalamon/hasamon alszom, akkor nyilván az a rész jobban bezsírosodik.

2020. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!