Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Samponváltástól zsírosodhat a...

Samponváltástól zsírosodhat a haj? Miért van ez a hajammal?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új sampont, mert az előzőhöz hozzászokott a hajam illetve ki akartam újat próbálni. Eddig 3 naponta kellett hajat mosnom, most pedig mióta az újat használom (eddig 2 alkalommal) már a 2. napot alig bírja ki a hajam. Azt hittem, hogy biztos nem megfelelő sampont vettem, így kipróbáltam egy másikat. Attól is ugyanúgy zsírosodott. A samponváltásoktól lehet ez? Ha az újat használom kövi hajmosásnál, amitől legelőször bezsírosodott váltás után akkor hozzászokik a hajam és nem fog annyira zsírosodni? nagyon zavar, de megint új sampont nem akarok venni/kipróbálni, még egy harmadikat. :/

#zsíros haj #új sampon #samponváltás
2017. ápr. 25. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott ilyen hatása lenni. Inkább először tök jó az új sampon, és amikor már egy ideje használom, akkor lesz rossz.

Mi lenne ha visszatérnél az eredeti samponodhoz, ami bevált?

2017. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából azért akartam lecserélni, mert hajmosás után nagyon ragacsos maradt a hajam tőle, pedig jól kimostam, bár nem zsírosodott.Amikkel most kísérleteztem azokkal tök szép selymes a hajam, csak hát hamaramabb zsíros a hajam. Bízom benne, hogy nem az új samponoktól, de lehet. Viszont az előzőben az nem testszett, hogy alig bírom kiöblíteni, csak nagy nehezen, de nem mindig sikerül. Gondolom azért ragacsos.
2017. ápr. 25. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Amikor a Gliss Kur termékeit használtam mindig zsíros volt a fejem teteje, akkor vettem észre hogy a sampon miatt volt,amikor nyaraláskor csak olcsó sampont tudtam a boltba venni. Azóta a Dove vagy Fructist használom.
2017. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!