Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt a nyakamo egy horzsolás,...

Volt a nyakamo egy horzsolás, viszont megmaradt a helye.(heg) Olvastam, hogy paradicsommal halványítható lenne. Ez igaz? Vagy esetleg más házi praktika ami beválhat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 08:44
A kérdező szavazást indított:
A paradicsompüré is jó rá
Nem ér semmit, nem használ
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb rá az aloevera és a teafa olaj. Tapasztalatból ajánlom.
2020. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az aloeavera helyett kövirózsa jó? A teafa olajat hogyan használtad? És mennyi idő alatt halványodott neked a heged?:)
2020. szept. 8. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a krumpli leve használt. Én rizsliszttel kevertem, hogy kenhető állagú legyen.

Nem házi praktikaként pedig, az AHA, BHA savas hámlasztás vált be. (tudom, te házi praktikákra vagy kíváncsi, de hátha olvassa olyan is a kérdést, akinek mindegy)

2020. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így néz ki jelenleg és ezt szeretném eltüntetni: [link]
2020. szept. 10. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez alig látszik. Szerintem ha elkezded mindenfélével kenegetni, többet ártasz vele, mintha úgy hagyod.
2020. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak teafa olajjal kenegetem.
2020. szept. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!