Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodó középhosszú...

Gyorsan zsírosodó középhosszú hajra milyen sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig simán Gabit használtam(kb 3 éve) mert a fodrász azt mondta ez a legjobb az én hajamra,végülis amúgy szeretem de picit szeretném jobban àpolni a hajam,mi jöhet még szóba?


Azelőtt Head&Shoulders-t használtam de eszméletlen mértékben korpásodtam tőle szóval az kizárva.


16/l



2020. szept. 8. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran mosod a hajad? Igényelsz valamit? Pl. hogy a sampon korpásodás ellen legyen, stb.? Először tanulmányozd meg, neked mi lenne a legjobb összetevők szempontjából(érzékeny vagy-e valamire, stb.). És tényleg fontos, hogy milyen időközönként mosod. Nekem heti 2 hajmosással pont mindegy volt, hogy a 300 Ft-os csalánsampont vagy az 1000+ Forintos syoss meg nivea sampont használom, hisz ugyan olyan gyorsan zsírosodott. Egyébként a Syoss-t tudnám ajánlani, mint ahogy a Niveat is, abból most málnását használok. De különösebben nem csökkenti nálam a zsírosodást.
2020. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Heti 1szer szoktam,ha nagyon leizzadok/valami belemegy stb akkor max heti 2.


Igazából magamtól nem korpásodok csak a H&S-től,szóval a főbb szempont hogy ápolja a hajam. Samponon kívül egyébként semmi màst nem használok hajamra,max Lady Stellás hajvégerősítőt.

2020. szept. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!