Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az baj ha leesett a var a...

Az baj ha leesett a var a sebemről? (Kinyomott patti)

Figyelt kérdés
Annyi volt hogy kentem bepanthennel ami sokat segitett meg élesztővel de ma furdes kozben mostam az arcom szappannal és lejött :/ most eleg csunya. Fog új var jönni rá? (1x volt már ilyen és akkor összehuzodott csak ez most nagyobb) azt olvastam hogy hagyjam békén ne kenegessem ne fogdossam szerintetek?
2020. szept. 11. 20:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Kb mennyi ido lesz mire eltunik? Mert hetfon suli xd
2020. szept. 11. 20:22
 2/3 anonim válasza:

hát hétfőig max szebb lesz eltünni 2-3hét múlva fog.

Fog új var jönni rá?

--csak ha vérzett

azt olvastam hogy hagyjam békén ne kenegessem ne fogdossam szerintetek?

ne piszkáld mert csúnyább lesz

2020. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jo rendben😔 nem akarom piszkalni csak annyira idegesit egyebkent nem vagyok pattanasos de neha elojon es nem birom ki h ne nyomjam ki valoszinu ezt rosszul nyomhattam es felsertettem a borom:/ azert remelem szepen eltunik majd..
2020. szept. 11. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!