Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kisebesedett, és leesett...

Ha kisebesedett, és leesett az egész anyajegyem, visszanőhet még?

Figyelt kérdés
Ilyen kiálló. Régebben a fele leesett már, de az visszanőtt, de most az egész esett le... :(
2011. szept. 29. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, orvos!
2011. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Bőrrák is lehet...nem normális, ha leesik egy anyajegy, ne viccelj már b@szki.
2011. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már elmentem megnézetni tegnap, de azt mondta, hogy be fog gyógyulni, ne aggódjak, és majd ha legközelebb is leesik, vagy vérzik, azonnal menjek. Igazából az arcomon van, és megsérült, ezért sebesedett ki. :( Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 29. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nyugalom,a kisebesedés és a vérzés szempontjából fontos.Az orvosnak igaza van magától gyógyul,csak vigyázz rá.Elég bő az érellátás,így nagyon vérezhet.Amúgy semmi baj nem lesz vele.
2011. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kiálló anyajegy a szám fölött, és egyszer nagyon régen még 17 éves koromban rák vörösre égtem, és pár nap múlva az anyajegyem be varasodott, majd leesett. Csak a nyoma maradt meg. De pár hét, vagy hónap és visszanőtt. Akkor nem mutattam meg dokinak. De most már sikítva rohannék a dokihoz. Szerencsém volt. Jobb is hogy megmutattad a dokinak. 25/L
2011. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahj, köszönöm, megnyugtattatok! :) Eddig mindig le akartam szedetni, mert zavart, mindenki ellenezte, de én meg most visszasírom az anyajegyem... :D Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat!!! :)
2011. szept. 29. 20:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is a szám fölött van... :)
2011. szept. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!