Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor használjam a hajvégápolót?

Mikor használjam a hajvégápolót?

Figyelt kérdés
A dobozon azt írja, hogy hajmosás után vigyem fel. Baj, ha én csak azután fiszem fel amikor megtöröltem és kifésültem a hajam? Mert annak nem látom értelmét, hogy hajmosás után felteszem a hajvégekre, majd letörlöm. Megtörölni a hajam mindenképp szoktam mert nem szoktam megszárítani. Fel lehet száraz hajra is vinni a hajvégápolót?

2020. szept. 12. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam felvinni amikor már törölköző száraz és ki van fésülve, néha száraz hajra is felviszem.
2020. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy én is :)
2020. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem dörzsölöm a hajam.

Úgy csinálom, hogy hajmosás után picit beitatom törölközővel a nedvet, majd kb. 20-30 percre törölközővel felcsavarom. Ez idő alatt a tőrölköző beszívja a felesleges vizet, befújom a hajam hosszát és végeit ápolóval, ritka fogú fésűvel kifésülöm és hagyom megszáradni.

2020. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én törlés és szárítás után, fésülés előtt kenem rá, mert azt vettem észre, hogy az olaj, ha rászárítom, akkor kiégeti, még jobban törik tőle. De száraz hajra, ha annak segítségével fésülöm, úgy nem bántja, és segíti a kifésülést. Kókusz-argán olajasat használok.
2020. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törölköző száraz hajamra viszem fel és ezután fésülöm ki mert sokkal könnyebb úgy. Ha hajvasalót is használok akkor viszont csakis vasalás után mert ráég az olaj a hajamra.
2020. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!