Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak?...

Kiwimanocska kérdése:

Milyen sampont használjak? Nektek mi jött be?

Figyelt kérdés
Hosszú, göndor hajam van, könnyen törik és néha kezelhetetlen. Vasalni nem szeretném, mert az megtöri. Ti milyen termékcsaládot tudnatok ajanlani? Olyat szeretnék ami ápolja a hajat és szép göndörséget ad. Esetleg valaki tudna hajvégápolót mondani? Előre is nagyon köszönöm!

2014. márc. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Dr. Immun jött be sokat használtam régen. Puha volt tőle a hajam és könnyen fésültem.

Mostanában head and shoulderst használok mentolosat az is ugyanilyen jó és olcsóbb.

2014. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot!
2014. márc. 10. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


drága, de nagyon jó. Amióta kiprobáltam nem akarok mással hajat mosni soha tobbé. A legkisebb flakon 2x annyi ideig tart, mint egy 300ml es más sampon. Azért szeretem, mert balzsam nélkul is nagyon puha a hajam, így nem torik annyira. Gondor száraz hajra még a John Frieda ami nagyon jó. Probáld ki ez: [link] Hajvégápoló ami bejott Lush R&B.

2014. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!