Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajszőkítés! Hogyan?

Otthoni hajszőkítés! Hogyan?

Figyelt kérdés
Boltba lehet kapni hajszőkítőt?
2020. szept. 13. 09:48
 1/2 anonim válasza:
Lehet, de nem túl könnyű dolog és nagyon könnyen leégetheted a fejbőrödet és a hajad vele: https://www.youtube.com/watch?v=EzA3xVAjF_o
2020. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már. Igaz kicsit türelem kell hozzá, mert lehet sárgás lesz és nem ajánlott sokszor kiszőkíteni egymás után.

Én vettem syoss szőkítőt, aztán egy hamvas szőke hajfesteket is kapott. Érdemes hamvasito sampont és balzsamot használni ha így sem elég szőke akkor pár het/hónap után szőke festékkel meg lehet ismételni.

Mondjuk nekem középbarna hajam van és elég erős, nem lett semmi baja. De ha a te hajad gyengébb, vagy csak nincs olyan szerencséd, akkor akár le is eshet a hajad tőle..

Ha nem bízol magadban menj inkább fodrászhoz.

Majd írj, hogy döntöttél

2020. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!