Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon-nagyon zsíros haj és bőr?

Nagyon-nagyon zsíros haj és bőr?

Figyelt kérdés
Az lenne a bajom, hogy a hajam olyannyira zsíros, hogy ha reggel megmosom, akkor este már a töve össze van állva, valamint a sok mosástól törik és nagyon száraz, de ha egy nap nem mosom meg akkor úgy nézek ki mint akit leöntöttek egy bödön zsírral...:( azt légyszi ne mondjátok, hogy mossam ritkábban, mert már próbáltam és NNNEEEMMM!!! használ. Létezik erre valami megoldás? Hormonális problémára is gondoltam, de fogamzásgátlót szedek pár hónapja (nem emiatt, ne kövezzetek meg) és azt hallottam, hogy attól normalizálódik a faggyútermelés, de nem :s Valamint abőröm is nagyon gáz, 1-2 órával az arcomás után átcsillog, mindig tele vagyok pattanásal.....
2020. szept. 15. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg magad bőrgyógyásszal, tök jó gyógyszerek vannak ma már erre.
2020. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyire gyakori, hogy felírják? Mert már ott is voltam-igaz csak körzetinél-de nem írt fel semmit.
2020. szept. 15. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Körzeti nem is írhatja fel, bőrgyógyásszal beszélj. Minden további nélkül felírja, ha indokoltnak látja, szedtem én is ilyesmit. Használt.
2020. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos hajban nem tudok segíteni, azzal én is szenvedek egyelőre. Viszont bőrre remek termékek vannak, amik rendszeres használat mellett csodával határos dolgokra képesek.

Érdemes utána olvasni a tudatos arcápolásnak, skinsmarton remek blogbejegyzések vannak, és a rutin varázslójuk is jól használható. Az azelainsav például kifejezetten jó a pattanások ellen, krémmánián pedig tudsz hatóanyag alapján keresni.

Kerüld az (etil)alkoholos, magas illóanyag tartalmú termékeket, mert azok csak fokozni fogják a problémád.

2020. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!