Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy férfi kivasalja a haját?

Figyelt kérdés

Karantén alatt megnövesztettem a hajam és felgöndörödik,ezért akarom csak vasalni.

Vagy esetleg milyen hajápolási szerek vannak, hogy sima legyen a hajam pld ne zsirosodjon folyton?



2020. szept. 15. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hidegen hagy
2020. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orulnek, ha lenne mit kivasalni.
2020. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jobb, ha inkább kopaszra borotválja.
2020. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha akkora, hogy már vasalni lehet az gáz, így mindegy, hogy csinálja-e vagy sem
2020. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz.. Az én páromnak göndör haja van és nagyon jól áll neki de nem növeszti meg úgy hogy hülyén álljon. Normális fodrászt keressél fel.
2020. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal koromban egyenesen menő volt és császár. Ma már így nem különösen foglalkozok vele. Azt tudd, ha vasalod, ápold nagyon, mert tönkreteszi.
2020. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha hosszú hajat szeretnél, kérlek NE vasald. Bírd ki az a pár hónapot, amíg olyan állapotban van, hogy felfele ugrik. Ha elég hosszú lesz, akkor lefelé fog hullámozni. Ha vasalgatod viszont folyton eltöröd és nem nől meg, sőt a végén száraz is lesz. A barátomnak hátközépig érő hullámos haja van és meg is haragudnék rá ha vasalgatná...az nem férfias :D
2020. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Ja utolsó vagyok. Én ugye lány vagyok és régen folyton vasaltam. Ha kivasaltam a hajam sokkal jobban zsírosodott. Most már felhagytam vele :D
2020. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Félre ne értsétek, nekem nincsen nagyon hosszú hajam,még nyakamnál lóg egy picit, és azért gondoltam, hogy kivasalom mert nagyon hullámos hajam van.kb ilyen [link]
2020. szept. 17. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!