Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanárok/Tanárnők - hány...

Tanárok/Tanárnők - hány naponta szoktatok hajat mosni és milyen időközönként jártok fodrászhoz? Mit kértek a fodrásztól, mit csináljon a hajatokkal? Kozmetikushoz, körmöshöz is jártok? Ha igen, milyen időközönként és mit szokott csinálni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez miért van kiélezve a tanárokra?
2020. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Két naponta mosok hajat, Kéthavonta megyek fodrászhoz. Körmöshöz havonta, kozmetikushoz két havonta.

Középiskolai magyartanár vagyok.

Férjem jól keres 😀

2020. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló! Nagyon szépen köszönöm a választ! Pontosan mit csinál a hajaddal a fodrász és a körmöddel a körmös?
2020. szept. 18. 19:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Festett, rövid hajam van, 7-8 hetente újra kell festeni.


Műkörmöm van, de nem túl feltűnő, csak egy átlagos, rövidebb méret. Ezt kell tölteni időnként.


/2

2020. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Adtam zöld kezet.
2020. szept. 19. 00:20
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Talán mert sok tanár ápolatlan úgy megy be a suliba mint aki felkel kb, csapzott hajjal, random felöltözve, és tisztelet a kivételnek de nem valami kellemes látványok a tanárok, egyik tanarnomnek a foga undorito volt meg a haja agyonfestett madarijeszto haj, akkor az öreg töri tanárom egy bányarém volt alkesz cigis hangal, a volt technika tanaromnak meg zsirban állt a haja állandoan és bevalotta hogy nem fesulkodott miota, legtobbje elhizott, matek tanarnocske is ritka csuf dagadt volt idegesitő hangal és flegma magatartásal, öfő bácsi meg tokás félkopasz tacskó fejü xD olyan tesitanarom is volt akinek a bele lógott, szóval a tanarok nem éppen az ápoltság vagy a szépségről hiresek komolyan a legtöbbje nem beszámithato.
2020. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ezért kérdeztem és én mem gondolom, hogy ápolatlanok lennének a tanárok.
2020. szept. 29. 08:38
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Hiába pontoztatok le engem :D ez a magyar igazság, ha egy pali tanár vagy nő kicsit jobban néz ki vagy ápolt már minden diák szerelmes belé egyből mert ugyanis az ápolatlan ronda tanárokat szoktuk meg enyi.
2020. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Naponta mosom, és ha tehetem, hetente járok barber shopba (mondjuk én egyetemen oktatok).
2021. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, kilences!
2021. jan. 2. 05:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!