Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha legyantázom a karom,lábam,m...

Ha legyantázom a karom,lábam,mert nagyon gátlásos vagyok,hogy ennyire szőrös,akkor ritkulnu fog?22/f

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,hogy egy férfi legyen szőrös,de igényes keretek között..már olyan dús,hosszú,sötét,hogy nagyon zavar,viszont ez a “meztelencsiga” test sem jön be..szeretnék szőrös maradni csak “ritkábban”

2020. szept. 19. 12:12
 1/10 anonim válasza:
Van olyan akinek ritkul, van akinek nem, de a ritkulás sem egyből lesz hanem hosszabb idő után.
2020. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor milyen megoldas lehet ami segitene ritkitani egy kicsit?
2020. szept. 19. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy a gyanta ritkítaná a szőrzeted sűrűségét. Talán rendszeresen trimmelni kellene.
2020. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy kondi bérlet százszor többet javítana az önbizalmadon, mint a gyanta.
2020. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen szőrzet.
2020. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmit sem ritkult. Lányként brutál szőrös a lábam, Hiába gyantáztattam, ugyanúgy nőtt vissza. Viszont van barátnőm, aki szerint nemi ritkult. Ki kell próbálni, ez szerintem mindenkinél más.
2020. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*neki
2020. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dávid86 ***** válasza:

Nem ritkul gyantázáskor. IPL ritkíthat rajta ha elmész pár kezelésre.

Én is ezt tervezem a lábaimmal. 33/F

2020. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, az IPL segít ritkítani, és gyengíti, vékonyítja a szőrszálakat, így kevesebbnek tűnik. De ha tényleg annyira erős a szőröd, ahogy a kérdésedből tűnik, akkor ehhez 6-8 kezelésre is szükséged lehet, és nem két fillér.
2020. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,nyáron mindig legyantáztatom a karom,mert nagyon szőrös,ilyenkor már hagyom visszanőni,de mint ha évről évre több lenne,szóval ez nem mindenkinek egyforma.
2020. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!