Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábhámlasztó zokni működik?

Lábhámlasztó zokni működik?

Figyelt kérdés
Van olyan aki próbálta már? (aliexpresses vagy dm-es) Mennyire erős? (borzasztóan bőrkeményedéses a lábam) Mik a tapasztalatok?

#bőrkeményedés #lábápolás #hámlasztó zokni
2020. szept. 19. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Dm-est és a Parasoftint próbáltam.

A dm-es, semmit sem ért. A bőrkeményedéseim megmaradtak, ott még csak le sem hámlott a bőr (csak elszíneződött) a lábfejem többi része meg hetekig úgy nézett ki, mintha ki lenne száradva.

A Parasoftin viszont vitt mindent. Egyben lejött az elhalt bőrréteg és levitte a makacs bőrkeményedéseket is. Utána hónapokig szép volt a lábam.

Szóval én inkább a drágábbra szavazok! Óriási a különbség és nagyon, nagyon megéri!

2020. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokfélét használtam már A Parasoftin nagyon jó, csak iszonyat drága lett, ami pont ugyanilyen jó, az a Müller saját márkás zoknija, az amelyik 1400 Ft körül van, mert van nekik egy 6000 Ft-os is A Rossmannban is kapható egy Marion márkájú zokni, az inkább csak a felszínt hámlasztotta nekem, de ha nincs annyira rossz állapotban a lábam, akkor megfelelő az is A Dm-es egyáltalán nem vált be nekem sem

Amit nem írnak le a használati utasításokban, az az, hogy a hámlasztást követő napokban a hámlás befejeződéséig minden nap 20 percre jó, ha lábat áztatsz, akkor sokkal jobban lehámlik, aminek le kell, a maradék extrán ragaszkodó bőrkeményedéseket pedig könnyen ki lehet vágni

2020. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Müller vagy a Rossmann saját márkását szoktam venni, ugyanolyan jó és bevált, mint a drágábbak. Édesanyámnak is, pedig neki durván bőrkeményedéses szokott lenni a lába.


Többnyire a használat utáni 3. napon már hámlik a bőröm.

2020. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!