Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Ha felveszek egy cipőt és zoknit, amikor leveszem, nagyon büdös lesz a zoknim is és a cipőm is. Nem izzad a lábam meg semmi ilyesmi nincs. Sőt, alapjáraton ezzel nem szokott problémám lenni, ha simán zokniban vagyok vagy papucsban, szandálban, semmi baj nincs. Sőt, eddig a cipő+zokni kombó sem volt probléma, csak pár hónapja kezdett ez jelentkezni.

Próbáltam más cipőt, vagy a cipőbe különböző dolgokat fújni, semmi sem vált be.

Azért ciki, mert a munkahelyemen át kell öltözni és ott általában cipőt és zoknit is váltok és lány létemre ez elképesztően ciki a kollegák előtt. Már sok mindennel próbálkoztam, de semmi sem használt.

Valakinek van valami jó ötlete?

Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 18. 23:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ami még talán fontos lehet; ha elteszem a cipőt és a zoknit, máris nem érződik a szag, a lábamnak semmi baja ilyenkor, csak a cipő és a zokni az, ami büdös.
2014. aug. 18. 23:50
 2/3 anonim ***** válasza:
minden cipőd büdös, vagy csak az az egy
2014. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Amane15 válasza:
hasonló problémával vagyok inkább voltam én is ... nekem egy spré bejött ... nem tom mi a neve de a deichmannba lehet/ett kapni kék virág vagy lepke van rajt nem is tudom ... elötte egy jó szappanos lábmosás + chinofungin ... utánn ez a spré ... nekem bejött? Ja és mosógépbe mosd ki a cipőd szétszedve ... nekem bejött ... bár 2szer meg kellett tenni de kb fél éve semmi ... és már a spré sem kell ;)
2014. aug. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!