Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valóban jobb ha csak vízzel...

Valóban jobb ha csak vízzel mosom a hajam sampon helyett?

Figyelt kérdés
Másik kérdés: És az jobb ha nem használok hajszárítót hanem megtörlöm, és hagyom hogy megszáradjon magától?
2010. aug. 6. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
nem!!!, semmikeppen sem !, a sampontol tisztul meg a haj, en nem szoktam hajszaritot hasznalni mert unom szaritani a hajam, de aki hasznal annak sincs semmi baj a hajaval.:)
2010. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor mégis hogyan tudnék szebb hajat "csinálni" magamnak?:D
2010. aug. 6. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha gyakran szőkíted a hajad akkor segít ha csak balzsammal mosod mert nem lesz olyan száraz és töredezett. persze néha samponnal is meg kell mosni azért.


de ha nincs ilyen gondod akkor samponnal mosd.

mi baj a hajaddal egyáltalán?

2010. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát hullik, meg olyan szénakazal feeling.:D
2010. aug. 6. 22:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval balzsammal. Amúgy kirpóbáltam ezt a csalánkivonatos sampont is. Majd meglátjuk használ e.
2010. aug. 6. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

22;48


nekem is szokott hullani, pl tegnap furdes utan egy marekkal szedtem ki a hajamat abbol a lemenocsobol(bocs jobban nem tom megfogalmazni), en visszaszoktam vagatni es akk megall a hullassal, amugy csinalj olyan frizurat ahol nem latszik szenakazalnak a hajad:)

2010. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogyha fürdés után száritod a hajadat, akkor tényleg jobban kiszáritja, és töredezett lesz, a száraz haj, hidegbe jó ha szárad, és ne forró vizzel mosd,mert az is száritja, inkább langyossal :)
2010. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még annyit kérdeznék hogy az ilyenek mint a szódabikarbóna vagy az almaecet hasznosak e?
2010. aug. 6. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:

A hajszárító semmiképp nem tesz jót neki, szóval jobb, ha hagyod magától száradni. Sokan vannak, akik csak vízzel mossák, és nagyon szép a hajuk. Viszont mikor elkezded, nagyon zsírosnak tűnik a hajad, és 1-2 hónap kell, mire ez elmúlik, mert addigra megszokja a hajad és nem termel olyan sok faggyút. Ilyenkor vaddisznósörte kefét kell használni, hogy eloszlassa a hajon. Ha tudsz angolul: [link]

[link]

A szódabikarbónát a haj tisztítására szokták használni (főleg akik nem használnak sampont), de nem rendszeresen, mert kiszárítja a hajat. Ecetes vízzel minden hajmosás után le lehet öblíteni a hajat, de nem mindenkié egyformán reagál rá. Az enyém olyan volt, hogy a fejemnél nagyon könnyen lehetett fésülni, viszont a vége elég száraznak tűnt tőle. Ki kell próbálni, és meglátod. :)

2010. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!