Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan aluminium mentes...

Van olyan aluminium mentes izzadsággátló dezodor, ami tényleg hatékony és nincs horror árban?

Figyelt kérdés

Bőrallergia és érzékenység, illetve ezen felül egészségügyileg kártékony anyagok eljerülése miatt szeretnék valóban hatékony alumentes deot. Ami középkategóriás volt, drogériás, az sajnos nem védett semmit, izzadtam, mint a ló, a drágábbak pl Lush termékek csíptek és kivörösödött a bőröm. Volt a Schmid't deo, azok viszonylag jők voltak, de azok is drágák lettek és nem is találom már nagyon, még a neten is 1-2 féle van a márkából.

Nekem már a nyirkos hőnalj is kényelmetlen, ráadásul hűvös időben is izzadok, szerencsére "illatok" nem nagyon alakulnak ki, de iszonyat kényelmetlen. Az aluminiumos deoktől száraz maradok, de mivel rákkeltő is, szeretnék olyat, ami kicsit természetesebb.

Van olyan termék, ami nektek bevált és tényleg hatékony?



2020. szept. 21. 17:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. (Elfelejtettem kiírni)
2020. szept. 21. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:

A nagyobb márkák már évek óta alu-menteseket gyártanak.


[link]

2020. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Facebookon lepj be a dm CSOPRTBA. Ott sok velemeny van

Kristaly vagy mi is a neve mullerbe vettem nem draga atlatszos be kell vizezni hasznalat elott tok jo pl

2020. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez a márka jött be.

2020. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olivia teafa-levendula natúr deó, ha bírod a szódabikarbónát. Nr.1.
2020. szept. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

2-es válaszoló: A dove deokat próbáltam, nem bántotta a bőröm, illata kellemes, de nem akadályozta meg az izzadást. Több drogériás termékkel jártam így, pl adidas adipure, szintén alumentes, de 20 perc műlva már nyirkosodtam. Egy nap a munkában már tocsogott a hónaljam. Az ilatuk viszont fincsi, de nem erre kell, hanem hogy komfortérzetem legyen. :)


3-es válaszoló:

Köszönöm!

Az a kristályos bevált? Nem tudod, mi a márka? Kipróbálnám, ha nem olyan drága.


4-es válaszoló: Köszönöm, ezt a CD deot nem ismerem, csak a klasszikus régieket. Ezek jobbak lettek már ezek szerint. Köszi szépen!


5-ös válaszoló:

A Lush termékekben volt szódabikarbonát meg citromsav és rengeteg illatanyag, az csípett és mart, de szerintem nem a szódabikarbóna miatt, hanem a többi összetevő. Meg nem olyan kenős az állaguk, hanem tömb alakú, és szerintem felkarcolgatta a bőröm.

A Schmid't deok is szódabikarbóna alapúak, az jó volt, de iszonyat drágák. :(

Legalábbis nekem drágák, sajnos.

Amit írtál, az milyen márkájú? Köszi szépen előre is!

2020. szept. 22. 06:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Cl deo kristall mineral stick megneztem ez a neve
2020. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a fa tropical vegan alumentes golyós dezodorát ajánlom esetleg, de azt is úgy, hogy naponta többször tisztítva a hónod alját és újrakenve. A többi alumenteset is próbáltam, de azok még úgy se működtek, hogy naponta többször mostam és kentem, azért mert az apokrif mirigy miatt büdös maradt a hónalj és a bőr beissza a szagot, ezért hiába tisztogattam állandóan. Sajnos vissza kellett térnem az aluminiumosra. A naturland sudorika izzadásgátlót kenem fel, mert azt elég heti 1-2-3szor hazsnálni és az amúgyis gyógyszer, nagyon hatékony, a maradék napokon kenegetem az alumenteset.
2020. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!