Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel mossatok a hatatokat...

Mivel mossatok a hatatokat meg? Tudom, hogy lehet tobbfele kefet, kesztyut, mindenfele hatmosot kapni, de nektek melyik valt be?

Figyelt kérdés
Mit vegyek?
2008. nov. 27. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy viccesen hangzik,de én kézzel is símán meg tudom mosni,pedíg nem vagyok "kaszáspók"-alkat.Nekem ez vált be ráadásul ingyen van.

Azért egyszer kipróbálnám a hátkefét is,azt mondják mennyei érzés...;)

2008. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is kézzel mosom a hátam :)


van olyan terület, amit a tenyeremmel nem érek el, mert nem tudom úgy kifordítani a kezem, viszont a kézfejemmel simán. ezért nyomok egy kis tusfürdőt a kézfejemre és úgy :)

2008. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én kézzel mosom, még elérem, de egyszer biztos kipróbálok valami ilyesmit is, csak kíváncsiságból :-) (vagy ha muszáj).


Nagymamám pl. egyszer eltörte a karját pár éve, azóta nem éri el a hátát, szóval neki emiatt indokolt a segédeszköz.

2008. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!