Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj viselet tetszik a...

Milyen haj viselet tetszik a legjobban egyenes göndör rövid hosszú?

Figyelt kérdés

Érdekel akár lányok nők, vagy fiúk, férfiak, hogy akár szerintetek egy kisgyereknek milyen illik.

Ha lehet nemet és kort irjatok.

Kezdem én 20/L

Nőknél nekem a nagyon göndör barna vagy fekete haj tetszik ez ilyen retrós félhosszú nem annyira hosszú. Ez lányoknak is jó illetve pl 3 éveseken nagyon cuki tud lenni. Illetve még a fonott haj, két copfba, ez kislányoktól, akár tini korig jó.

Férfiaknál nekem mostanában szintén a retró haj tetszik, olyan Alphavilles. Illetve néhánynak a hosszú haj is jól áll. A kopasz most egyáltalán nem jön be.

Kisfiúknál is nagyon édes a göndör barna vagy fekete haj. Férfiakban egyébként minden féle színből tetszett már szőke is jó és a barna is. Azért kérdezem mert mostanában sajnos mindenki olyan sablonossá vált, ha megkérdezel egy férfit mindnek majdnem szinte hosszú egyenes hajú nő kell.



2020. szept. 25. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem (F) a kopaszra nyírt nők tetszenek a legjobban.
2020. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!