Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pixie haj, előnyök és hátrányok?

Pixie haj, előnyök és hátrányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában fogott meg, hogy pixie hajat akarok. Sosem szerettem a hosszú, vállig érő, akár milyen hosszú hajam volt eddig sose éreztem, hogy az én lennék. Korábban volt rövid hajam általánosban, viszont annak is megvolt a bukója, mint fiúnak néztek, csúfoltak stb. Nos mostmár ez hidegen hagyna. Főleg hogy dolgozom, nem hiszem, hogy ennyire gyerekes kollégákkal lennék meg ha egy felnőtt ember cikizne emiatt hát inkább az lenne a gázos. Családom szerint nem lehet belőni rendesen ha egyszer kijövök a fodrásztól. Szerintük meg ez a pixie divat meg ilyen "lenyalt fiús haj" lenne. Mint látjátok nagyon bíztatóak :D. Mindig is hajhullásos voltam, bármit rákentem, bármi sampon semmi nem vállt be. Rövid hajjal nem lenne ilyen gond. Sőt hamarabb is végeznék a hajmosással, szárítással mint most. Ja és hogy a pasiknak nem jön be a pixie...hidegen hagy. Meg kicsit parázok, hogy egy nap még váll alatt érő hajam van másnap meg pixie hajjal mennék munkába, mennyire lepődnének meg vagy szerintetek néznek eggyet, hogy "de jó hajad lett" at ennyi? Magamnak akarok tetszeni és szerintem pixievel járnék a legjobban. Viszont baráti körben sokan bíztatnak, hogy szerintük jól állna. Bár vannak aggályaim emiatt, ezért is jó lenne ha írnátok saját tapasztalatokat, élmányeket és előnyöket és hátrányokat PIXIE HAJ mellett. <3 23L vagyok.



2020. okt. 1. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, akkor csináld, mert így érzed jól magadat! Ha pedig jól vagy a bőrödben, az látszik a kisugárzásodon is!
2020. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez van, mondjuk max csak hullámos hajból.


Előnye hogy abszolúte kezelhető, 2 perc alatt csont száraz és nem kell sok sampon, balzsam rá.

A fülbevalók sokkal jobban látszanak, és a lógós se akad be semmibe.

Formázni egyszerű, átdúrod és kész.


Hátránya, hogy 2 havonta menni kell nyiratni, és meg kell válogatni, hogy hova, a legtöbb női fodrász egy féle rövid hajat tud (a hírhedt Karen-t).

Ha fested, gyorsan látszani fog a lenövés.

Ha elalszod vagy rossz helyen van a forgód, az szívás...

2020. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es sose hallottam oyat hogy karen rövid haj :D.

bár csak jo fodrász kell talalni.

festeni nem tervezem mert a hajam nem birja sajnos

elalszom igy is ha hosszu és igy is elég hulyen allneha de hajszáritoval belovom azt kész is :D.

2020. okt. 1. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen területen dolgol egyébként?
2020. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csomagolo. :) sima egyszerű munka. nem vészes.
2020. okt. 1. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez az a Karen haj...


[link]


A női fodrász általában fél rövidet vágni, mert hozzá van szokva, hogy sokan hisztiznek.


A férfi borbély meg hozzá van szokva a fadehez, és nem olyan eredménnyel jövök ki a székből mint egy 45-50es Anyu.

2020. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os jesszus nem pontosan erre gondoltam :D..ez nekem is durva lenne.

kép alapján tudnak dolgozni? pl.pinteresten kersek megfelelo pixie frizut és azt mondom hogy ilyesmire vágassa már le akkor csak megtudná?

2020. okt. 1. 23:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, de azért ajánlanám a férfi fodrászt.
2020. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem, de lenöveszteni egy rémálom (jelenleg abban vagyok).
2020. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!