Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hajat festeni megint...

Lehet hajat festeni megint rövid időn belül?

Figyelt kérdés
Pár hete befestettem a szőle hajamat sima csokibarnára de nem igazán nyerte el a tetszésemet viszont pár hét múlva beszeretnén festeni kékre. Régebben volt kék így nem volt azzal gond. De most is kék akarok lenni rájöttem. Túl hamar festettem be barnára. Jó samponnal és balzsammal simán tudnám ápolni utána a hajam ezzel nem lenne gond.

2020. okt. 2. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kékhez le kell szivatni szőkére, különben nem lesz szép. Ez nagyon roncsolná amúgy is, pláne ha most volt festve. Reméld hogy ledobja a barnát.
2020. okt. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Maskor is sima barnara festettem a kelet es siman befogta..nem roncsolta egyaltalan.
2020. okt. 2. 02:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában egy hónap múlva lehet problémamentesen újra festeni a hajat - a pár hét lehet kettö is meg öt is, te tudod, mennyi idö telt el azóta.

Én megvárnám mindenképpen, mire eltelik 4-5 hét, akkor minden gond nélkül átfestheted. Ugyanis ha a festés tényleg roncsolja a hajadat, azt ápolással nem lehet többé rendbehozni, csak megvárni, mire annyira lenö, hogy le lehet vágni.

2020. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!