Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S.! Sárga lett a hajam!...

S. O. S.! Sárga lett a hajam! Fodrász leszívatta, majd befestette. Hamvasító sampon használatával mikorra lesz szép szőke az eredmény? Vagy fessem be hamvas szőke festékkel?

Figyelt kérdés
Amúgy még mindig szép egészséges, nem töredezett stb. a festéstől.
2010. aug. 7. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szivatás után nem lesz hipp-hopp gyönyörű szép szőke hajszíned! kell ahhoz még 2-3alkalom míg igazán szép lesz!
2010. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

előző vok.

nem arra értem a 2-3alkalmat h újabb és újabb szivatás kellene. nem

csak sima festés.

2010. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és az ki a faxt érdekel te kis xar? Hol nem xarom én le, h kibaxott unalmas barna a hajad, te pózer barom.
2010. aug. 7. 23:31
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Ment a zöld pipa, akkor marad a festés.
2010. aug. 7. 23:32
 5/9 anonim válasza:
65%
Jajj ezzel az x-ezéssel húzzál vhova! :@ nem az első voltam
2010. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért "X", mert már egyszer kidobtak innét, mert ooo jaj véletlen megsértettem valaki törékeny lelkét az obszcén szavakkal.
2010. aug. 7. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen anyagokkal dolgoznak abban a szalonban meg azt sem, hogy mennyire sötét az eredeti hajszíned, de az én fodrászom miután leszívatja és befesti a lenövésemet, pont olyan gyönyörű hamvas lesz, mint a többi rész...
2010. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! az én hajam se szívta le, csak sárgára pedig volt h 2x is le lett szívatva, és mégsem,meg ilyen 2 órákat volt rajta a szőkítő..:S:S

Szerintem ez a hajadtól is függ..

2010. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jesszus 2 óráig? Hát nekem már a szívatás-festés majd még 1xi szívatás után is sárga. Mondjuk ilyen vöröses árnyalata volt szivatás után, mert nekem a barna festéktől vörösödött a hajam, ezért gondoltam akkor a szőkére, de hát ez sem jött be. A vörössel meg nagyon idiótán nézek ki, meg nem is tetszik. Szóval azt tudom, hogy a vörösödés miatt ez az eredmény most. De köszi a válaszokat.


U.I.: Amúgy a hamvasító sampont kipróbáltam és az alatt a kevesebb, mint 5 perc alatt, egészen kivitte belőle a vöröset, de attól még hajazok 1 beteg mandarinra.

2010. aug. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!