Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőkés haj?

Feketéből szőkés haj?

Figyelt kérdés

Még nyáron feketére festettem a hajamat. Akkor jó ötletnek tűnt,de mostmár bánom mert nagyon hullik.

Gondolkodtam azon hogy ombre/balayageban a fodrász a hajamat(szőke)megcsinálja de félek hogy még jobban tönkre fog menni így a hajam. Olvastam/hallottam minden félét egyik fél azt mondta csinálja a másik azt hogy nem. Segítsetek!



2020. okt. 11. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Tehát lesz egy világosabb lenövésed, alatta fekete és ennek az alján egy szőke balayage? Ez sehogy nem működik.
2020. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
A fekete-szőke párosítást én sem tartanám a legjobbnak, ellenben egy többlépcsős teljes világosítás nem nyírná ki teljesen a hajadat és fokozatosan vissza tudnál térni a szőke hajhoz, aztán ha bírja a hajad, akkor azt már árnyalással vagy melírral lehet bolondítani, de az egyelőre a jövő "problémája" véleményem szerint:) Mindazonáltal én azt javasolnám, hogy első körben konzultálj a saját fodrászoddal, mégiscsak ő már ismeri a hajad, így könnyebben tud egy jó megoldást javasolni.
2020. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

soha ne csináld!!!!! neked ez lett a derekig ero fekete hajambol:


[link]

2020. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp károsodni fog szóval ilyen szempontból mindegy, de inkább az egészet világosítsd mert annak semmi értelme hogy a feketébe balayaget rakatsz, ha szőkülés a cél.
2020. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
nem tudom mit kell lepontozni amikor en csak leirtam a tapasztalataimat hogy a kedves kerdezo ne jarjon igy mint en....
2020. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
5 Én nem pontoztalak le, de nem mindenki jár úgy mint te. Nyilván valamennyire károsodik a haj, de nem mindenkinek azonos mértékben. Valóban csúnya a hajad, de azt nem írtad le pl, hogy fodrász csinálta-e a világosítást, mennyi idő alatt, milyen festékkel, mivel ápoltad a hajad, mit tettél meg a hajadért, hogy alapból milyen állapotú volt a hajad stb. És még így lenne rá ellenpélda, akinek meg alig károsodott a haja.
2020. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
5 Igen, azt sem írtad,hogy mennyi ideig volt feketére festve a hajad, mert nagyon nem mindegy.
2020. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
egyszer volt feketére festve, fodrász csinalta a vilagositast, minden féle hajápoloval apoltam es kb fel ev mulva elkezdett leszakadni a hajam magy 20 centis darabokba. vastag szálú erős dús hajam van
2020. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
8 Lehet a fodrász rontott el valamit.:/
2020. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezért kell FOKOZATOSAN szőkülni festett feketéből. Ami baromira nem azt jelenti hogy te visszamész minden hónapban egy kör szőkítésre és 3-4 hónapon belül már hipp hopp platinaszőke is vagy mert az nem fokozatos, és igen, szarrá fog törni a hajad. Nem hiába szajkózzák ezt folyamatosan, csak ti nem értitek a fokozatosság fogalmát és inkább elmentek egy olyan “fodrász”hoz akinek van pofája 2 alkalom alatt kiszőkíteni csak jöjjön a pénz, de az hogy a vendégnek fél év múlva egy 10 centis szétégetett szar marad a feje tetején az már nem az ő problémája
2020. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!