Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használta már a kérastasét...

Aki használta már a kérastasét és a loreal seri expert haj termékeket, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
merthogy mindkettő a lorealhoz tartozik és nagyjából mindkettőnek hasonló termékcsaládjai vannak, pl. hajnövesztő szett, tápláló termékcsalád, dúsító termékcsalád, festett hajra család, szőke hajra család, rakoncátlan hajra család, hajritkulás termékcsalád...mintha egy az egyben az lenne, bár az összetevők nem teljesen ugyanolyaok, csak hasonlók. Kétszeres az árkülönbség, szerintetek van oylan jó a serie expert mint a kérastase?

2020. okt. 12. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb a Kérastase, de nekem nem éri már meg az árát (főleg hogy hosszú dús hajam van, és sok balzsam/pakolás kell), szóval a L’Orealt használom, az is egész jó.
2020. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Kérastase-t használok, anyukám Serie Expert-et, mindkettő jónak bizonyult. Szerintem ha nincs valami nagyon specifikus problémád, akkor a Serie Expert is teljesen jó, de ellenkező esetben inkább Kérastase. :)
2020. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!