Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dm-nek vagy a rossmannak...

A dm-nek vagy a rossmannak vannak jobb minosegu bor/arcapolasi termekei?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Egyiknek sem. A drogériás termékek le vannak butítva, hogy akkor se tudj ártani magadnak, ha rosszat választasz. Ezt a kozmetikusomtól tudom, aki szokott nekem olyan hidratálót rendelni, amit kozmetikus végzettség nélkül nem lehet venni (gigi, de a márka lényegtelen, van más ilyen márka is). A vicc, hogy ezek nem feltétlenül drágábbak, mint a drogériás termékek (pl az enyém egy loreal krémnél olcsóbb, de egy niveánál drágább). Ha igazán jó minőséget keresel és tényleg a te bőrödre, akkor irány egy kozmetika, amúgy meg teljesen mindegy, hogy DM, vagy Rossman.
2020. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Patikába menj !!! Ott találsz minőségi termeket a borodnek

A dm meg a rossman csak akkor jó ha pl sampont vagy vmi ilyesmit keresel de arcodra hat inkább a patikas dolgokat ajánlom

De ha el kene dönteni hogy dm vagy rossman talán a dm bár szinte egy kapta fa az egész

2020. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy minden vacak ami ott van, elég nagy általánosítás. Az összetevőit kell megnézni a termékeknek, azokból látszik milyen minőség. Én pl. a Balea érzékeny bőrre való arclemosóját használtam sokáig, semmi káros cucc nem volt benne, és valami 600 Ft volt. De ugyanennek a termékcsaládnak a hidratálójában pl. már alkohol van ha jól emlékszem. Ki lehet fogni itt is jó dolgokat, csak az arány nem mindegy. Nézelődj krémmánián, ott fent vannak a termékek összetevői is, meg vélemények is.

Én legutóbb koreai krémet és szérumot rendeltem(Mizon) mert hogy annak elvileg nincsenek "lebutítva" az összetevői, vagyis sokkal nagyobb százalékban tartalmaznhatnak hatóanyagokat, mint a Magyarországon boltokban kapható krémek. Nem volt rossz, de különösebben hűha hatást sem tapasztaltam. Vissztaérek inkább a magyar drogériás (pont nem az általad írtak, hanem Müller által forgalmazott) márkámhoz.

2020. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a patikában vásárolt, most eléggé népszerű arclemosó egyáltalán nem vált be. Sőt, rosszabb lett tőle a bőröm állapota... Ennyit arról, hogy ott jobb dolgokat lehet kapni. Próbálkoztam én már olcsóbbal is, drágábbal is, patikában kaphatóval, netről rendelettel. Egyik sem vált be igazán. Évek óta a Dm-ben veszem azt ami viszont igen. Igaz, nem saját márkás de egy olcsóbb drogériás dologról van szó. Mindenkinek más válik be. Mindenképpen kísérletezned kell, hogy megtaláld azt, ami neked lesz a legmegfelelőbb.
2020. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Hat szerintem menj bőrgyógyász hoz ő elmondja mi kell a borodnek ;)
2020. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy én eddig dm,rosaman ban vásároltam maszkokat, nivea, balea-több termékére allergiás vagyok, himalaya, dermofil, garnier, aleverde, reneteg terméket probáltam egyetlen egy terméket veszek még drogériábol a dermofil pasztát amit kozmetikusnál is anno láttam, de egyépként azóta gyógyszertárakban vásárolom a vichy termékeit, tonik, 3egyben radir maszkját, hidratáló géljét, micellás vizét, sos pattanás elleni pasztáját, és géles lemosojat a hátamra,curiosa gélt is pattikra, bioderma termékeket használtam eddig de csak viszketet tőle a böröm a vichynél nem tapasztaltam ezeket, így át tértem arra a márkára valamivel jobb. De sokkal jobb mint a drogériában kaphato 1500ft os lemosok amik irritálják a bőrt annál jobban és talán mégtöbb pattanásod lesz.

Szóval érdemes több pénzt kiadni de pár minősegi terméket kapsz cserébe! Mint 100 szar*d legyen drogériában ami jó hajra valo termekek, testapolo, tusfurdo, smink egyebek de börápolási termékek nagyon nem max egy kettő. Hozzá teszem zsiros pattis mitesszeres böröm van így a Vichy zöld termékeit veszem ami problémás bőrre van kb a tini szekcio :D de megéri szoval ajanlom azt vegyél.

2020. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!