Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány százalék borravalót...

Hány százalék borravalót illik adni egy fodrásznak?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolom most aki fest főleg ilyen balayage vagy ombre technikával. Szóval ilyen 2-3órás ott lét után mennyit illik pluszba adni?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2020. okt. 14. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Én 10%-ot szoktam adni :)
2020. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
és ott elkezdesz maid szazalekot szamolni? en pl ugy szoktam ha mondjuk azt mondja 27500 akkor kap 30 ezret. kicsit felkerekíted. nem kell sztem tultolni, van igy is rajtad haszna boven
2020. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Egy forintot se adok. Kérje el az árát és kész. Ha 10ezret akar kérni, akkor kérjen annyit.

Itt mire jár a borravaló? Egy fodrásznál nem az a minimum,hogy szépen dolgozik? Vagy az alapár a sz@r munkáért jár, a borravaló meg a jóért?

2020. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27500?? Milyen árak vannak, én meg sokalltam múltkor a hosszú hajamra 7000-et.. :) Aztán nyugtáztam, hogy nem sok, mert nagyon régen voltam, magamnak festem, vágom, de nem vagyok fodrász, és nem tudom olyan szépen, és megspóroltam már rá ezt bőven.. :)
2021. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!