Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig erősödhet a szakállam?

Meddig erősödhet a szakállam?

Figyelt kérdés

15 evesen mar borotválkoztam akkor csak az állam es a bajszomat 19 evesen kezdett oldalt is noni 20 evesen mar elég erős lett de mindkét oldalt van egy hianyos resz plusz bal oldalam bal sarkanal edesapamnak,nagyapamnak eros szep szakalla van.Nagyapam azt mondta meg fiatal vagyok meg erosodhet 25-30 eves koromban is

Nem reg lettem 21 beérhet meg a szakallam?



2020. okt. 14. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:

1 hetes borosta mindkét oldalrol [link]



[link]

2020. okt. 14. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:
A hiányzó résszel nem tudsz mit kezdeni. Sokaknak van folt a borostájában, ezért nem hagyják meg.
2020. okt. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Nekem 24 éves koromig nem nagyon nőtt szőr az arcomon, vagyis minimális annak nem mondható valami.

Mához holnap 27 éves leszek, és rendes szakállam lehetne, mert már semmi kihagyás nincs az arcomon.

A katonaságnál napi szinten nyestem az arcom, talán az segített, de lehet hogy a tesztoszteron alapú edzések, nem tudom, mert ez genetika pajtás, ami mindenkinek más, de ne csüggedj emiatt, az öregeidnek igazuk van, vársz pár évet, és beéred őket is!

Én a helyedben nem foglalkoznék vele, ráadásul nézd meg, ő folttal az arcán is badass. :D


[link]

2020. okt. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod👏🏽👍🏽😊
2020. okt. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!