Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki egyáltalán nem hajhullós,...

Aki egyáltalán nem hajhullós, neki mennyi haja hullik ki egy nap?

Figyelt kérdés

Nekem egesz nap ossze van fogva a hajam, mikor fésülködök meg szoktam számolni, nekem naponta kb 70-80 hullik.

Olyanokat szoktam olvasni hogy ilyen napi 10-15 hullik, tudom hogy neten azt írják 100ig normális, de a nők nagy részének tényleg ilyen 10-15? Csinálnom kéne valamit a hajammal?



2020. okt. 16. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Engedd ki a hajad. Ne fogd össze mindig, főleg ne nagyon szorosra.
2020. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem marékszámra!!! hullik mégis rengeteg van.... azon csodalkozok neha hogy van meg mindig hajam...
2020. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akik azt mondják 10-15 azok nagy része valószínűleg nem számolja meg csak ránézésre megsaccolja szerintem. Amíg nem látod úgy, hogy egyre kevesebb hajad van nincs ok aggodalomra :)
2020. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Napi 100 szál teljesen normális.


[link]


Pl akinek szőke a haja, az a legtöbbet észre sem veszi hajmosas közben, után, fésűn sem tűnik soknak, ugyanígy, akinek rövid haja van, az sem tudja számolni.


Nekem pl sötétbarna, vastagszálú, hosszú hajam van, hajmosas után elég látványos a kád. Nem jelent semmit.

2020. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!