Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábszőr szőkítéshez milyen...

Lábszőr szőkítéshez milyen terméket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Meg sose szőkítettem, hajamat se semmit, ezért nem igazán tudom, hogyan kéne nekiálljak, hogy mit vegyek egyáltalán. Én is próbáltam gyantát, borotvát, szőrtelenítő krémet, epilátort, de már nagyon elegem van az egészből, szeretném, ha nem kéne ezzel szenvedjek folyton, nem is beszélve arról, mennyire kikesziti a bőröm, viszket, szúr folyton. Ezért most a szőkítést szeretném kipróbálni, hátha ez beválik. Olyan válaszoljon legyszi, aki próbálta, vagy ért hozzá. Tapasztalatokat is szívesen fogadok. De az elsődleges kérdés, hogy otthoni használatra mit ajánlotok, és hogyan csináljam? Köszönöm előre is a segítséget!

2020. okt. 21. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szőkítőpor,vagy krém,hozzá oxikrém. Nagyon egyszerű,minden rá van írva,elrontani sem lehet.Én is használom
2020. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja. Drogériában, fodrászkellékes boltokban is van.

De a láb elég nagy felület, ehhez sokkal több fog kelleni. Ráadásul ez is vegyszer, irritálhatja a bőrt ez is.

2020. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy adag elég mindkét teljes lábra. Jól kenődik és nem fontos vastagon
2020. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!