Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha le szedem a nemi szervemről...

Ha le szedem a nemi szervemről a szőrt utána a 2-3 nap után kipattogok. Mitől van ez? (lány vagyok. )

Figyelt kérdés
Lécci ne bunkózatok ha nem tudtok válaszolni rendesen akkor ne válaszoljatok köszi:):$
2008. nov. 28. 20:20
 1/10 anonim válasza:
100%
Ez velem is előfordul. (Fiú vagyok) Szerintem az irritáció miatt van.
2008. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is. Én olajos tusfürdőt használok, zuhanyzás után meg olyan olajat, amit még vizes testre kell kenni, és utána megtörölközni. Nekem ez általában segít
2008. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha borotválod (mert csak akkor szokott kipattogni), akkor használj valamilyen kenőcsöt. Én itt olvastam, hogy a Nivea is segít, és "kipróbáltam, tényleg hat". Szóval kend be valamivel, és sztem nem fog kipattogni.


Aki emiatt meg lebunkóz, az bunkó. :P

2008. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha borotválod ha epillálod akkor is fürdés után, hogy meg puholjon és könnyebbb legyen.ha borotválod akor még kend be vmivel amit előttem írtak,vagy éppen fürdés közben tusfürdővel.Éleset használj ne nagyon ahsználtat! és először a ször növésével megfelelő irányba és majd ami igy maradt aztán ellenkezőleg....vagy még nemtudom nekem szokott lenni ilyen szőr benövés oylankor és ugy lesz piros ...lehet kapni szőrbenövés elleni krémet ha nagyon vészes
2008. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jo borotvahabbal es jo borotvaval csinald, utana pedig a hagyomanyos nivea kremmel (nem testapolo)kend be, en este szoktam, es akkor ejjelre be van kenve. Igy jobb, probald ki te is!
2008. nov. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én ha leborotválom, utána még vagy 2-3 napig fürdés után mindig beszóróm egy kis babahintőporral
2008. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Én borotvazselét használok és utána bekenem Veet szőrbenövés elleni krémmel, ami az irritációra is jó! A hintőpor csak eltömíti a pórusokat, és nagyon szárít! Használj valami jó zsíros krémet!
2008. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

borotvahabbal vagy géllel csináld, mindig éles borotvával, és a szőr növekedésének irányába húzd - ne ellentétesen. Kicsit hosszabb idő így, de abszolút nem fogsz kipattogni. Nekem is mindig ez volt a bajom, amíg egyszer fordítva nem csináltam, és azóta jó!

És utána és is be szoktam hintőporozni, vagy valami borotválás utáni nyugtató krémmel bekenni.

2008. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

SZervusz


Egyrészt azért pattog ki, mert: a borotva, ha többször is használod, nem igazán/teljesen steril. Megoldás: vagy új borotva, vagy fertőtlenítés. Sztem elég fertőtleníteni. Férfiember lévén tudom, hogy hosszabb ideig elég egy borotva, így.


Másrészt, mit fentebb is írták már előttem, száliránnyal egyezően húzd a borotvát. Ha ellentétesen húzod, úgy valóban hamarabb sima lesz, viszont ilyenkor "felállítod" a szőrszálakat, s amikor a borotva levágja a bőröd feletti részt, a legalja becsúszik a bőröd alá. Mivel a bőr nagyon gyorsan gyógyul, "pillanatok alatt" nagyon vékonyan ugyan, de befedi a szőrszál lyukát, s amíg a sző ki nem böki, addig az nem tud kitisztulni.


Tehát:

1. fertőtlenítés (a bőrt is, szőrtelenítés után, illetve az eszközt is)

2. szálirány

3. ha nem viszi le azonnal a szőrt a br, akkor ne húzkodd sokszor le ugyanott, mert a penge kikaparja a bőrödet, attól is lehet.


Egyik Hölgy ismerősöm rászokott az epilátorra (én csak kombájnnak hívom azt az eszközt) Na az aztán hatékony. Hisz' gyökerestől szőrtelenít...

Brutális megoldás, de a legjobb - szerinte.

Mivel azért szőrtelenítesz, mert, lehet ez is egy megoldás. S megszokva - nomeg a kevés visszamaradó szállal már lehet, hogy nem is olyan durva. (Elsőre biztos belehalós)


Hah. Ennyi jutott eszembe.


Sok sikert.

2008. dec. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia!Nekem a babaolaj vált be.Próbáld ki szerintem nagyon hatásos.
2008. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!