Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Parokat mennyire lenne ciki...

Parokat mennyire lenne ciki hordani? Mennyire egeszsegtelen az eredeti hajnak?

Figyelt kérdés
En ilyen nagyon hajszinvaltogatos vagyok es meguntam azt a sok macerat, rengeteg penzt, ami ezzel jar. Meg ezer fele hajszin van, amit szeretnek eletemben kiprobalni es arra gondoltam, hogy vennek mu parokat, de raszannam a penzt, tehat a minosege szamitani fog. A virgin hair szintetikus parokak jo minoseguek? Innen vasarolt mar valaki toluk? Szinte mindig keszlethiany van, azert gondolom, hogy jo lehet. Nem parezer forintos kategoria es kezzel csomozottak, lace fronttal. Tartosak? Nem minden nap hordanek, amikor igen, akkor sem 0-24-ben, csak ha megyek valahova, vagy olyan napom van, tehat maximum fel napot/par orat nehanyszor egy heten. Igy mennyire lenne karos? Az eredeti hajamnak igy nem eshet baja?

2020. okt. 23. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Egy-egy alkalomra lehet viselni parókát, pl. bálban, buliban.

De a rendszeres használata nagyon árt a fejbőrnek, a hajhagymáknak, befülled, be is gombásodhat, korpásodhat.

Olyan, mintha napi 10-15 órában, szünet nélkül műanyag sapkában járkálnál.

2020. okt. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó minőség, akkor nem gáz. Sokan hordanak sapkát is, pláne télen.
2020. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem minden nap hordanam, tehat munkaba stb. biztosan nem vennem fel, hanem mondjuk buliba vagy csak egy hetvegi setahoz, vacsorahoz. De ha igy is nagyon karos, akkor lehet inkabb megint szokittetni fogok:(
2020. okt. 23. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Szvsz szőkítéshez viszonyítva sokkal kímélőbb.

Ha azt nézed, hogy pl a fekete és az orthodox zsidó nők nagy része egy életen át hordja kb, akkor az az 2-3 óra lótùró, pláne ha nem szorosra fonva van alatta a haj.

2020. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi! :) Ez igazan erdekes, nem is tudtam errol, utana is nezek a temanak kis kulturalis erdekessegkent 😃
2020. okt. 24. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Tessék

[link]

2020. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, roppant erdekes video volt es tenyleg jo latni azt is, hogy vannak fodraszok, akik mindig igyekeznek tanulni valami ujat :)
2020. okt. 25. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vokt időszak mikor napi szinten hordtam. Az igazi hajam rövidre vágtam, mert a sok festés megviselte. Sokkal erősebb, szebb lett. Nem károsította a paróka.

Mondjuk én emberi hajból készültet hordtam

2021. febr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!